Новини культури. 7 травня. Головну роль у новому фільмі Квентіна Тарантіно, який буде називатися “Джанго на волі” (Django Unchained), запропонували американському акторові Віллу Сміту (Will Smith).

Вілл Сміт
Вілл Сміт змінить амплуа супермена

Про те, що Тарантіно, давній шанувальник режисера Серджо Леоне і великий любитель спагетті-вестернів, вирішив сам спробувати свої сили в цьому жанрі, заговорили ще в лютому.

Джерелом чуток став італійський актор Франко Неро, який прославився завдяки ковбойській стрічці “Джанго” (Jungo, 1966). У 2007 році японець Такеші Мііке зняв на неї пародію під назвою “Сукіякі-вестерн: Джанго“, де в одній з головних ролей знявся сам Тарантіно.

За сюжетом, Джанго – колишній раб на плантації, якого звільняє німецький мисливець за головами – його зіграє пам’ятний за “Безславними виродками” Крістоф Вальц (Christoph Waltz). У результаті Джанго сам стає шукачем пригод і разом з персонажем Вальца відправляється рятувати його чорну дружину з лап жорстокого плантатора.

Як стверджують поінформовані джерела, Сміт навіть готовий поступитися своїм звичайним 20-мільйонним гонораром, щоб відійти від звичної ролі супермена і зіграти більш неоднозначну роль. Цілком ймовірно, що компанію йому, крім Вальца, складуть Кіт Керрадайн, а може бути, навіть і Франко Неро, який у лютому стверджував, що фільм носитиме назву “Ангел, худоба і мудрець”.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.