Новини світу. 31 травня. Вісім лівійських військових заявили про перехід на бік повстанців. Серед них п’ять генералів, два полковники і майор.

Муаммар Каддафі
Від Каддафі втікають генерали

Військові оголосили про своє рішення під час прес-конференції в Римі. У МЗС Італії заявили, що дезертирство вісьмох генералів і офіцерів – результат “копіткої, професійної та цілеспрямованої роботи” італійських спецслужб.

Учасники прес-конференції заявили, що в даний час боєздатність збройних сил Муаммара Каддафі перебуває на рівні 20 відсотків від штатного. За їхніми словами, разом з ними дезертирували ще понад 110 лівійських військовослужбовців. Військові висловили надію, що найближчим часом їх приклад наслідують й інші.

Як заявив один з генералів, війська Каддафі паралізовані ударами НАТО, а режим втратив можливість фінансувати армію. Він додав також, що в Тріполі склалася напружена ситуація із запасами продовольства і палива.

На закінчення офіцери заявили, що засуджують злочини Муаммара Каддафі проти лівійського народу, назвавши дії уряду “геноцидом”. Дезертири також звернулися до всіх офіцерів урядових військ із закликом перейти на бік революції.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.