Новини науки. 20 травня. Саме в дитячому та підлітковому віці закладаються основи наших майбутніх взаємин з партнерами, стверджують учені із США.

Якщо люди з дитинства знають, як порозумітися, то шлюб буде вдалим

 

Американські дослідники використовували величезну кількість інформації, зібраної під час широкомасштабного дослідження на тему ризику та адаптації, і прийшли до висновку, що підтримка з боку батьків у ранньому дитинстві і здатність вирішувати конфлікти у підлітковому віці є показниками того, що людина зможе успішно будувати свої особисті відносини. В іншому випадку вона стає «слабкою ланкою» у відносинах, які вимагають особливого терпіння і розуміння.

Найміцнішими вважаються відносини, в яких обидва партнери однаково ставляться до свого союзу. Так, дві добре підготовлені з дитинства людини зможуть пережити разом навіть найважчі часи. Два партнери, які недоотримали позитивного досвіду відносин в дитинстві, важко вирішують проблеми, однак їхні очікування не є завищеними, від чого вони можуть уникнути багатьох конфліктів.

Дуже тяжко доводиться парам, в яких одна людина більш пристосована до спільного життя, в той час як інша не має подібних навичок. Найчастіше труднощі порушують рівновагу в таких шлюбах, від чого вони розпадаються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.