Новини України. 2 травня. Оперативна координація дій з підготовки та проведення всеукраїнської акції протесту День Гніву, яка призначена на 14 травня, проводиться і через соцмережі.

Facebook зробить революцію?

Створено відповідні сторінки, через які здійснюється інформування та мобілізація учасників майбутніх протестів, повідомив лідер громадянського руху «Спільна справа» Олександр Данилюк, який координує підготовку акції.

«Ми орієнтуємося на активну й інформовану частина суспільства, для якої інтернет є базовою площадкою для комунікацій і отримання інформації. Можливість миттєвого поширення повідомлень, притаманна соціальним медіа, стала головним аргументом на користь координації нашого протесту саме через соцмережі. Тому була створена офіційна сторінка Дня Гніву в Facebook, а днями почала функціонувати сторінка Вконтакте», – розповів Данилюк, повідомляє LB.ua.

За його словами, в різних мережах виявлено вже десятки неофіційних акаунтів на тему організації Дня Гніву і з відповідним контентом.

«Очевидно, що є серед них сторінки, створені нашими однодумцями, які щиро хочуть допомогти, але є й такі, які зареєстровані особами, які відомі нам як відверті провокатори. Тому просимо вибачення перед громадянами, які намагаються нам чесно сприяти, але з огляду на ризики просимо всіх довіряти тільки інформації з наших офіційних сторінок. Посилання на них розміщені на сайті «Спільної справи» spilnasprava.com», – зазначив координатор руху.

Разом з тим він повідомив, що протести у всіх містах, які приєднаються до акції, розпочнуться синхронно об 11.00. У Києві протестувальники вийдуть на площу перед Верховною Радою, в регіонах – до державних адміністрацій. Для координації дій з підготовки акції створюється оперативний штаб.

Нагадаємо, що схожі технології поширення інформації та підготовки мітингів добре зарекомендували себе під час підготовки «арабських революцій» – в Єгипті, Тунісі та Лівії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.