Новини авто. 10 травня. Московський завод “Авторамос” з травня 2011 року починає виробництво моделей Renault Logan і Sandero для українського ринку.

Renault Logan
"Автофрамос" виготовлятиме Renault для українського ринку

Продажі, що стартують в травні, будуть здійснюватися через офіційну дилерську мережу Renault в Україні. Таким чином, Україна стане ще однією країною в рамках регіону, куди експортуються автомобілі Renault російського виробництва. У січні 2010 року розпочався експорт Renault в Казахстан, а з жовтня 2010 року – до Білорусі.

Як відзначають в Renault, виробництво моделей для України на заводі “Авторамос” буде сприяти збільшенню обсягів продажів і максимальному використанню виробничих потужностей, а також потужностей компаній-постачальників комплектуючих.

Це дасть можливість розширити гаму версій, вже представлених на українському ринку, що дозволить ще краще відповідати на потреби клієнтів в Україні. Українські клієнти стануть власниками автомобілів російського складання бензинової версії, що ж стосується дизельної та газової версій, то вони як і раніше будуть поставлятися з Румунії.

Продажі Logan і Sandero почалися в Україні з 2005 і 2008 рр.. відповідно. У 2010 році на українському ринку продано 3123 Logan і 838 Sandero румунського виробництва. За підсумками 2010 року марка Renault зайняла перше місце серед європейських автовиробників на автомобільному ринку України (9268 проданих автомобілів) і увійшла до п’ятірки лідерів з часткою ринку 5,3% (+1,1% по відношенню до 2009 року).

Logan входить до ТОР-3 серед компактних седанів, Sandero – у ТОР-5 серед компактних хетчбеків на українському ринку.

За матеріалами Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.