Новини економіки. 24 травня. Санкт-Петербург. У блогах і форумах серед автолюбителів Петербурга у вівторок з’явилися повідомлення про дефіцит бензину, пише «Деловой Петербург».

бензин
В Петербурзі закінчується 95 бензин

Інтернет-користувачі стверджують, що зіткнулися з проблемами з наявністю бензину на деяких АЗС Петербурга.

«У Пітері закінчується 95-й бензин! Порожньо на заправках: Кириши, Shell, Neste», – пише в Twitter користувач 31Combat. Блогосфера, як стверджує видання, «повниться повідомленнями про те, що бензин марки А-95 зникне з ринку вже з наступного тижня».

Один з учасників ринку підтвердив «Діловому Петербургу», що «дефіцит палива в оптовій ланці вже позначається на роздрібній». За його відомостями, продаж бензину обмежений на заправках «Кірішіавтосервіса» і «Лукойлу».

Обидві ці компанії спростували інформацію про дефіцит. У компанії Shell від коментарів відмовилися. Комерційний директор “Нест Рінгаудас Стейкунас визнав, що труднощі з оптовими закупівлями бензину є, але при цьому зазначив, що зараз бензин є на всіх АЗС мережі.

Одночасно бензин продовжує дорожчати. На початку тижня ціна виросла приблизно на 50 копійок, пишуть у блогах автолюбителі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.