Новини України. 6 травня. Співробітники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Одеській області викрили і затримали членів злочинної групи, яка спеціалізувалася на викраденнях місцевих підприємців із вимаганням викупів.

УБОЗ
УБОЗ викрило банду злочинців, які викрадали бізнесменів

Про це повідомив на прес-конференції заступник начальника обласного УБОЗ Василь Білик.

“До складу злочинної групи, яка викрадала людей, входили двоє українців, два молдаванина і один китаєць. Причому, вийти на слід банди вдалося після того, як викрали китайського бізнесмена, за якого вимагали у родичів викуп у сумі 250 тисяч доларів”, – сказав він.

Пізніше встановили, що банда орудувала на території всієї України, а викупи, які вимагали зловмисники за викрадених підприємців, сягали 500 тисяч доларів, зазначив Білик.

Примітно, що при викраданнях людей, бандити переодягалися у форму співробітників міліції, яку зберігали з тих пір, коли дійсно служили в органах внутрішніх справ.

Також Білик повідомив, що направлено до суду кримінальну справу, порушену стосовно п’ятьох учасників злочинної групи кілерів, які займалися вбивствами бізнесменів. Документально закріплена їхня причетність до організації і скоєння протягом 2008-2009 років двох замовних убивств, за які отримали 14 тисяч доларів.

“Всього співробітники одеського УБОЗу знешкодили в поточному році шість організованих злочинних груп, в тому числі, 11 учасників заарештовано, а 32 притягуються до кримінальної відповідальності за причетність до скоєння 84 злочинів, зокрема – 54 тяжких і особливо тяжких”, – підсумував Василь Білик, повідомляє ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.