Новини світу. 27 трваня. Німеччина. Початківці власники собак повинні будуть зобов’язані здати на “собачі права”, щоб довести свою компетентність собаківника.

пес,
В Німеччині будуть чіпувати собак

Уряд Нижньої Саксонії після довгих дебатів прийняв закон, відповідно до якого власникам собак доведеться здавати іспити на “собачі права“. Це можна буде зробити в будь-якому з зареєстрованих об’єднань собаківників або в школах для собак. Про це повідомляє Day.az.

Членам сімей, де є собака, не обов’язково отримуватимуть окремі посвідчення: офіційний власник може передавати свої права на вигул собаки будь-якій третій особі, проте під свою відповідальність.

Новий закон, який посилює вимоги до собаківників, був прийнятий урядом Нижньої Саксонії у відповідь на дедалі частіші випадки нападу домашніх собак на людей. Крім “собачих прав” закон передбачає введення ще цілого ряду заходів, покликаних змусити власників собак уважніше ставитися до своїх обов’язків.

З 1 липня, кожному собаці старше шести місяців буде імплантований у вухо чіп, що містить ідентифікаційний номер, інформацію про собаку і її власника. Зазначені дані будуть заведені в центральний реєстр. У разі якщо собака покусає кого-небудь або завдасть серйозної травми, можна буде швидко встановити особистість її хазяїна і притягнути його до відповідальності.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.