Новини світу. 27 травня. Корея. Від загадкової хвороби у Південній Кореї загинули вже двоє людей, ще вісім знаходяться в реанімації.

Лікарня
В Кореї люди мруть від невідомого вірусу

У четвер у центральній лікарні Сеула від пневмонії померла вагітна жінка. Збудником хвороби був новий вірус, природу якого лікарям поки не вдалося вивчити. За повідомленнями місцевих ЗМІ, Центр по контролю за інфекційними захворюваннями Кореї підтвердив цю інформацію.

Це вже другий випадок смерті. 15 днями раніше від цієї ж хвороби померла інша кореянка, яка також чекала дитину. У реанімації лікарні перебувають ще вісім осіб зі схожими симптомами.

Сім з восьми заражених пацієнтів – жінки, які вже народили або готуються стати мамами. Така статистика викликала серйозні побоювання за своє життя і здоров’я у вагітних Південної Кореї.

Симптоми захворювання нагадують туберкульоз або легеневу інфекцію. Але ліків від нового вірусу поки немає. Корейські дослідники ретельно вивчають штам. Вони розіслали його зразки своїм колегам в інші дослідницькі інститути та лабораторії по всій країні, попереджаючи про можливу епідемію.

Джерело Лайф ньюз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.