Новини України. 19 травня. Київ. Сьогодні в Києві стартувала всеукраїнська акція протесту “Вперед”.

На протест в Києві очікують понад 10 тисяч людей

На площі перед Верховною Радою монтується сцена, розгортаються прапори і транспаранти, прибувають мітингувальники, повідомляє оргкомітет акції.

“Рано вранці нам вдалося провезти в Маріїнський парк автомобіль зі сценою та звукопідсилюючим обладнанням. Зараз йде монтаж сцени. Автобуси з мітингувальниками з регіонів України прибувають до Києва в район ВДНХ. Після чого люди добираються до центру громадським транспортом. Спочатку міліціонери намагалися не пропускати до Верховної Ради людей з прапорами і транспарантами, але нам вдалося домовитися, щоб проходу людей не перешкоджали”, – заявив один з організаторів акції Андрій Панаетов.

За даними мітингувальників, в 9:00 ранку на площі перед парламентом було близько 1000 чоловік, серед них – народний депутат Наталія Королевська, голова Народної колегії Всеукраїнської громадянської акції “Вперед”, координатор акції Андрій Панаетов, Голова Федерації профспілок малого і середнього підприємництва України В’ячеслав Рой, інші активісти.

За даними міліції в центр Києва має прибути близько 13 тисяч чоловік. Правоохоронці закликають учасників акції дотримуватися порядку. Всього спокій в столиці будуть забезпечувати близько семисот міліціонерів і військовослужбовців. Про всяк випадок міліція посилила охорону станцій метрополітену.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.