Новини світу. 11 травня. Коледж в престижному Кембриджському університеті платитиме студентам, щоб ті стежили за своїми п’яними колегами.

Допоможи п'яному студенту за винагороду

Коледж St. John’s пропонуватиме грошові винагороди для студентів, які піклуються про своїх колег, які напиваються під час святкування May Balls (завершення академічного року) та інших студентських свят.

Студентів, за якими потрібний постійний догляд, пізніше будуть штрафувати. Гроші від штрафів якраз і підуть на фінансування нової ініціативи.

Кожен, хто підпишеться на участь у програмі пройде спеціальну підготовку в медсестри коледжу. Ці студенти будуть приїжджати “за викликом” під час буйних святкувань і змагань з випивання найбільшої кількості алкоголю. Також їх може викликати швейцар, якщо п’яний студент потребує допомоги.

“Керівництво коледжу при співпраці зі студентами впроваджують заходи з надання підтримки, за допомогою навчених добровольців, будь-якому студентові, який виявися недієздатним внаслідок надмірного вживання алкоголю”, – сказав представник коледжу St. John’s.

Ініціативу впроваджують з метою зменшення травматизму серед студентів. Плата за допомогу п’яному другові поки що не встановлена, проте вона може сягати до 100 фунтів стерлінгів.

За матеріалами Daily mail

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.