Новини технологій. 5 травня. Фахівці лабораторії Human Media Lab Королівського університету в Кінгстоні (Канада), що проводили роботи під керівництвом Роела Вертегаала (Roel Vertegaal), створили прототип незвичайного комп’ютера під назвою PaperPhone.

PaperPhone

В основі розробки – гнучкий екран з діагоналлю 9,5 дюйма, виконаний за технологією E Ink. Дослідники відзначають, що PaperPhone виглядає і функціонує як невеликий лист інтерактивного паперу. Його можна гнути, загинати кути для перегортання сторінок подібно листам звичайної друкованої книги та інше.

Автори називають своє дітище “гнучким айфоном”, натякаючи на те, що воно має функціонал комунікатора. Пристрій, наприклад, здатний зберігати і відтворювати музику, робити телефонні дзвінки, а також відображати електронні книги. Завдяки використанню електронного паперу PaperPhone характеризується невеликим енергоспоживанням.

Вертегаал вважає, що у гнучких дисплеїв величезні ринкові перспективи. На його думку, протягом найближчих п’яти років можна чекати буму пристроїв, оснащених екранами подібного типу.

Джерело Компьюлента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.