Новини світу. 6 травня. Загальнонаціональний страйк проходить сьогодні в Італії.

страйк залізниці
Страйк паралізував роботу залізниці

Як повідомляє головна робоча профспілка країни CGIL (Confederazione Generale Italiana del Lavoro – «Загальна італійська конфедерація праці»), у масових акціях протесту проти економічної політики Сильвіо Берлусконі беруть участь як південні, так і північні міста Італії.

Очікується, що страйк триватиме не менше 4 годин. Поїзди, літаки і кораблі Італії відправляються не за розкладом – зі великим запізненням. Багато із рейсів скасовані або відкладені. У страйку також беруть участь водії громадського транспорту, деякі банки та відділення пошти.

Як повідомляє CGIL, в акціях протесту беруть участь 12 регіонів країни. Протестувальники заявляють, що «36 місяців правління Берлусконі стали причиною серйозного збіднення Італії».

«Економіка перебуває в депресії, рівень безробіття зростає, а з ним посилюється податкове навантаження на громадян. При цьому, уряд постійно скорочує соціальні субсидії, принижуючи пенсіонерів та неповнолітніх», – йдеться у зверненні профспілки до учасників акції.

Традиційно, протестувальники збираються на головних площах міст Італії. Страйк почався з Риму: автобуси і поїзди метро італійської столиці зупинилися 0 8.30 ранку.

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.