Новини України. 30 травня. Харківщина. Щомісяця в Харківській області в середньому робиться 666 абортів.

Понад 600 вбивств щомісяця...

Про це 30 травня заявила директор благодійного фонду “Харківський центр допомоги вагітним” Олена Батіна, посилаючись на офіційні дані Харківського обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики. За словами Батіної, за перші три місяці 2011 в Харківській області було зроблено близько 2 тис. абортів на 6 тис. 339 пологів.

“Якщо Україна буде продовжувати такими темпами, то, за прогнозами фахівців, до 2025 р населення країни скоротиться ще на 12 мільйонів людей”, – підкреслила Батіна.

Вона зазначила, що на сьогоднішній день в харківському регіоні смертність перевищує народжуваність на 15 тис. 318 чол. на рік.

Батіна підкреслила, що молоді не прищеплюються сімейні цінності та правильне ставлення до материнства і відповідальності за своїх дітей.

“З реклами, фільмів молодь вчиться чуттєвості, але не приймає такого поняття, як жертовна любов, але ж батьківська і материнська любов є жертовною. Сьогодні аборт сприймається як свобода вибору, у нас практично немає сімей, яких би не торкнувся аборт. Але на ділі аборт – це не свобода, а відсутність відповідальності”, – заявила вона.

Батіна зазначила, що важливо донести до суспільства розуміння того, що людина живе і є особистістю з моменту зачаття.

“Ненароджена дитина слабка – вона не може себе захистити і подбати про себе, але ж це не значить, що вона вибирає смерть. Гуманність суспільства визначається насамперед його ставленням до найслабкіших членів”, – відзначила Батіна.

За її словами, офіційна статистика свідчить про те, що кількість абортів за останні кілька років скоротилося.

“Але ці дані надані державними медичними установами, тоді як у Харкові багато приватних медцентрів, а вони не зобов’язані надавати статистику. У нашому місті видано близько 1 тис ліцензій на гінекологічну діяльність, і неможливо точно сказати, скільки всього роблять абортів”, – заявила Батіна.

Джерело Статус Кво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.