Новини України. 19 травня. Харків. Відео. Організація “Патріот України” провела самостійну перевірку документів в одному із студентських гуртожитків Харківського політехнічного інституту (ХПІ), в якому за достовірною інформацією проживали нелегали – громадяни держави В’єтнам.

Хлопці виконують обов'язки міліції

Як розповів пропагандивний референт “Патріоту УкраїниСергій Періков, активісти вирішили власними силами виявити нелегалів.

“Ми перевірили документи, і у жодного з цих людей не було паспорту України. Документів, які б дозволяли їм перебувати на території України, наприклад, віз теж у них не виявилось. При собі мали лише паспорти держави В’єтнам“, – уточнив Періков.

За його словами, під час акції сутичок із в’єтнамцями не було, не було також зафіксовано порушення громадського спокою.

“Щоправда деякі наші студенти ставились з острахом до нас, оскільки деякі з наших хлопців були вдягнені у мілітарну форму. Але згодом вони заспокоїлись і зізнались, що не раді тому, що поруч із ними проживають нелегали”, – додав представник “Патріоту України“.

Самі в’єтнамці не очікували такої перевірки.

“Вони почували себе досить комфортно і відверто не очікували, що хтось може раптово прийти і вимагати від них дотримання законів України“, – сказав Періков.

Він наголосив, що “Патріот України” перед проведенням акції звертався до різноманітних державних органів. Зокрема, були написані листи до головного управління МВС у Харківській області, віце-прем’єр-міністра – міністра соціальної політики та праці Сергія Тігіпка та Міністерства освіти, оскільки нелегали проживають саме у гуртожитку Харківського політехнічного університету.

“Нам навіть відповіли з Міносвіти, що у них дійсно зареєстрований такий факт. Написали, що в їхніх гуртожитках не мають права проживати не студенти. Пообіцяли також виселити по завершенню опалювального сезону. Цей сезон завершився ще у середині квітня. Ми прийшли перевірити виконання того, що нам пообіцяли. Виявилось, що нічого не було виконано, і нелегали досі проживають у гуртожитку”, – зазначив Періков.

Представники правоохоронних органів приїхали до гуртожитку пізніше, з ними в активістів також конфлікту не виникло.

На акції з перевірки документів та виявлення нелегалів були присутні представники “Патріоту України” та інші прихильники організації, всього – до ста чоловік. Деякі з них були вдягнуті у військову форму, мали прикриті обличчя.

За матеріалами СНА, Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.