Новини України. 31 травня. Керівництво районного відділу освіти в Донецьку вимагає від директора школи №111, яку намагаються закрити, терміново зібрати заяви від батьків про добровільне переведення дітей в іншу школу.

карантин, школа
В Донецьку вимагають від директора закрити школу

Це робиться, незважаючи на рішення Ворошиловського районного суду Донецька, який призупинив дію рішення Донецької міської ради від 15 квітня про ліквідацію 111-ї школи, повідомляє прес-служба “Фронту змін”.

Як повідомили вчителі школи, 31 травня до цього навчального закладу приїхала завідуюча відділу освіти Петровської районної ради в місті Донецьку Лариса Фофанова і в ультимативній формі поставила вимогу зібрати з усіх батьків заяви про бажання перевести дітей в школу №101. При цьому вона додала, що жоден із вчителів сьогодні не піде додому, поки такі заяви не напишуть усі батьки.

Учителі показали Ларисі Фофановій рішення Ворошиловського районного суду від 27 травня про призупинення дій щодо закриття школи, втім завідуюча не відреагувала на це і не відмовилася від своїх вимог, повідомляють в партії.

Представники педколективу також уточнили, що пані Фофанова вимагає, щоб батьки писали заяви заднім числом – 27 травня, тобто до рішення Ворошиловського суду.

“Дивним чином” цей візит збігся із зверненням до Лариси Фофанової голови ініціативної групи батьків учнів школи, яку намагаються закрити, Ірини Круглової. Вона вимагала припинити незаконні дії директора школи №111 м. Донецька з ліквідації школи та поновити набір до 1-х та 10-х класів.

“Прошу вжити негайних заходів до припинення порушення директором школи №111 Бабенко С.П. і відновити негайно набір в перші і десяті класи. Прошу повідомити також, чи ознайомили Ви під розписку Бабенко С.П. з Ухвалою Ворошиловського районного в м. Донецьку суду від 27.05.2011 р”, – йшлося, зокрема, в зверненні.

“Для чого це робиться, зрозуміло – представники відділу освіти намагаються заручитися заявами батьків, аби “легалізувати” рішення про закриття школи. Робиться це в абсолютно незаконний, волюнтаристський спосіб – через тиск, залякування та шантаж директора і вчителів. При цьому змушують вдаватися до тиску на батьків самих учителів. Це суперечить правам людини та здоровому глузду”, – заявляє партія “Фронт Змін”.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.