Новини спорту. 10 травня. Чернівці. У місті Чернівці, на трасі Міжнародного спортивного центру “Суперкрос”, стартував четвертий етап Чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з колясками.

У Чернівцях грандіозне спортивне свято

Участь у змаганнях беруть представники 15 країн – Англії, Бельгії, Голландії, Естонії, Латвії, Литви, Німеччини, Республіки Білорусь, Росії, України, Франції, Фінляндії, Чеської Республіки, Швейцарії, Швеції. Змагання проходять за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації. Від імені крайової виконавчої влади учасників четвертого етапу Чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з колясками та вболівальників привітав заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Гайничеру, повідомляє Урядовий портал.

Заступник голови облдержадміністрації запевнив, що й надалі траса “Суперкрос” модернізуватиметься, розвиватиметься її інфраструктура.

“Не маю сумніву, що через декілька років чернівецька траса не поступатиметься аналогічним трасам європейських країн, – висловив переконання Михайло Гайничеру. – Українська і крайова влада всебічно сприятимуть цьому”. Голова журі, член мотокросової комісії Міжнародної Федерації Мотоспорту Йоган Пітер Рібінг подякував за належну організацію змагань та підготовку траси.

“Ми хотіли б кожного року проводити змагання саме тут, на Буковині”, – відзначив голова журі.

Довідково: траса Міжнародного спортивного центру “Суперкрос” єдина в Україні, яка володіє ліцензією Міжнародної мотоциклетної Федерації. У 1996 році траса сертифікована для проведення Чемпіонатів Європи та Світу. Її довжина – 1 тис. 750 м, траса має 11 трамплінів від 15 до 40 метрів та 18 поворотів. Довжина стартової прямої – 110 метрів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.