Новини світу. 6 травня. Кабінет міністрів Японії вирішив обмежити роботу АЕС “Хамаока” в префектурі Сідзуока, розташованій на південь від Токіо, для модернізації її системи безпеки.

АЕС Хамаока
На АЕС "Хамаока" перевірять енергоблоки

Прем’єр-міністр країни Наото Кан заявив, що уряд не дозволить відновлення роботи 3-го реактора і офіційно зажадало від компанії “Тюбу електрик пауер”, яка є оператором АЕС, приступити до зупинки 4-го і 5-го енергоблоків.

Причиною цього є необхідність привести системи захисту реакторів від землетрусів і цунамі у відповідність з новими вимогами, які розробляються з урахуванням землетрусу 11 березня. Перший і другий реактори станції в даний час зупинені, повідомляє ИТАР-ТАСС.

“За даними вчених-сейсмологів, ймовірність землетрусу магнітудою до 8,0 в даному районі протягом найближчих 30 років становить 87 відсотків. Треба повною мірою підготуватися до такої можливості, – заявив Наото Кан. – Ми повинні прийняти всі необхідні заходи для забезпечення безпеки і спокою громадян. Розраховую на ваше розуміння і підтримку “.

Напередодні міністр економіки, торгівлі і промисловості Банрі Каіеда, на якого в уряді покладено контроль за ядерною енергетикою, відвідав АЕС “Хамаока” і дав компанії-оператору вказівки щодо поліпшення безпеки станції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.