Новини України. 18 травня. Кабінет міністр України ухвалив зміни до Податкового кодексу. Уряд просить Верховну раду невідкладно розглянути цей законопроект.

Микола Азаров
Азаров просить Раду невідкладно розглянути зміни до ПК

Про це сьогодні на засіданні Кабміну повідомив прем’єр-міністр Микола Азаров.

За словами Азарова, у змінах до Податкового кодексу врахували всі зауваження підприємців.

Згідно з документом скасовуються штрафні санкції за несплату єдиного соціального внеску платниками єдиного податку, нараховані з липня 2010 р. Також звільняють від такої сплати пенсіонерів, “спрощенців” та інвалідів.

Азаров розповів, що передбачається скасування 50% надбавки до фіксованих ставок податку за кожного найманого робітника і ліквідовується вимога щорічно переоформляти свідоцтво платника єдиного податку і отримувати в податкових органах довідки про трудові стосунки з найманими робітниками.

“Документ дає можливість спрощенцям реєструватися платниками податку на додану вартість, а компаніям відносити на витрати товари і послуги придбані у таких спрощенців”, – додав Микола Азаров.

“Уряд ухвалив законопроект про зміни до Податкового кодексу, він зареєстрований у Верховній Раді України, і уряд просить парламент розглянути цей законопроект як невідкладний, тому що це, звичайно ж, значний крок до того, щоб наша держава вийшла на новий рівень економічної свободи”, – зазначив Микола Азаров.

За матеріалами 5 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.