Новини політики. 22 травня. УНП ініціюватиме збір підписів до Конституційного суду з вимогою скасування закону про червоний прапор.

Юрій Костенко

Про це заявив лідер партії Юрій Костенко, повідомляє ЛІГАБізнесІнфо.

“Президент має не підтримувати, а накладати вето на ганебні закони, які спрямовані на ослаблення державності і суверенітету країни”, – заявив Костенко.

Політик також підкреслив, що “закон про червоний прапор посилює невидимий розкол України, надаючи Росії можливості посилити антиукраїнську політичну пропаганду для нагнітання сепаратистських настроїв у регіонах країни”. “Закон спрямований на те, щоб відбілити червоний колір радянського терору і принизити гідність українського Державного Прапора”, – упевнений він.

Костенко закликав українських політиків не забувати, що незалежність України будувалася і на перемозі радянського воїна, і на перемозі воїна УПА.

“Якщо ми будуємо європейську країну, то не повинні допускати повернення атавізмів тоталітарного комуністичного минулого в державну систему”, – підкреслив лідер УНП.

Нагадаємо, раніше Янукович підписав Закон України “Про внесення змін до Закону України” Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років “, який передбачає офіційне використання червоного прапора під час святкування дня перемоги в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.