Новини економіки. 26 травня. Мережа найбільшого національного оператора ринку нафтопродуктів “Укрнафта” розпочала зниження цін.

бензин-дизпаливо
Дизпаливо подешевшало

Сьогодні в Україні на всіх автозаправочних станціях цієї мережі зафіксували зниження ціни на дизельне пальне.

“Очікується, що цьому прикладу будуть слідувати інші оператори ринку нафтопродуктів, оскільки протягом останніх двох тижнів на світовому ринку спостерігається тенденція до зниження цін на нафту”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, експертно-аналітична група з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості при Міненерговугілля рекомендувала трейдерам нафтопродуктів у зв’язку з надлишком на ринку дизельного пального знизити його вартість до 9,6 грн за літр.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко зауважив, що держава зважено підійшла до функціонування ринку – знизила акцизи на пальне та запровадила відповідні ініціативи на законодавчому рівні. Як наголосив Ю.Бойко, важливо, щоб і надалі відносини між державою та нафтотрейдерами були партнерськими, а домовленості дотримувались.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.