Новини  нерухомості. 26 травня. Українці воліють купити або готове житло, або будувати в уже існуючому селі.

Котеджі преміум класу біля Києва
Котеджі преміум класу біля Києва

Купівля землі без будівельного підряду, яка пропонується забудовниками в розпал кризи, не стала популярною серед населення України, повідомляє Деньгиua.

Згідно з повідомленням, це пояснюється кількома чинниками, зокрема, високою вартістю таких ділянок порівняно зі звичайною пропозицією. Ціна сотки землі без будівельного підряду в середньому на 25-30% дорожче за ті ж сотки землі за умови підряду.

“Приватні інвестори також не бажають ризикувати і жити в селищі, де постійно ведеться будівництво. Відсутність зобов’язань щодо термінів будівництва будинків може призвести до того, що роботи у сусідів затягнуться на довгі роки. При цьому такі котеджні містечка часто не мають своєї інфраструктури”, – сказав А. Попов.

Також відштовхуючим фактором для українців є ризик, що підведення комунікацій з боку девелопера може обернутися роками очікувань. Це стосується не тільки газу або водопроводу, а і будівництва доріг.

“Окрім високої ціни, покупців відштовхує ще й неможливість оформлення прописки в котеджному містечку, де продається земля без підряду”, – відзначив виконавчий директор “АБМК” Богдан Проців.

Хлепча. Індивідуальні житлові будинки преміум класу біля Києва

Індивідуальні житлові будинки преміум класу біля КиєваХлепча. Індивідуальні житлові будинки преміум класу біля Києва  Фото:www.abmk.com.ua

Ще одним фактом є необхідність будувати свій будинок у рамках архітектурної концепції містечка. Українці воліють купити або готове житло, якщо воно відповідає вимогам покупці, або ж будувати у вже існуючому селі.

Проектна група “АБМК” заснована в 2006 році, сьогодні це сучасна і динамічна архітектурна компанія, яка займається архітектурним та будівельним проектуванням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.