Новини України. 29 травня. Дніпропетровський фотограф Володимир Мельник за 20 років об’їздив 75 країн світу.

Естонія
Найбільше фотографа вразила Естонія

«Кожен рік, з кінця 80-х, я по три-чотири рази вирушаю на місяць у поїздку», – розповів Володимир Мельник. Саме під час подорожей він захопився фотографією. А через час захоплення переросло у професійну діяльність, і зараз Володимир замислюється про виставку, яка відкриє дивовижні сторони зарубіжжя для жителів міста на Дніпрі.

Днями фотограф повернувся з останнього вояжу, охопивши відразу 9 країн: Білорусь, Литву, Латвію, Естонію, Швецію, Норвегію, Данію, Німеччину та Польщу. Найбільше Володимира вразили Швеція і Норвегія. «Скандинавію не можна порівнювати з Європою – це абсолютно інший світ. Зовні жителі цих країн дуже суворий народ, але при особистому спілкуванні вони виявляються м’якими натурами», – каже мандрівник.

Справжнім відкриттям стала для мандрівника Естонія. «Вона далеко попереду нас. Дивно, але там зараз майже всі працюють вдома за допомогою інтернету і навіть покупки роблять в Мережі. Естонцям майже нема чого виходити на вулицю”, – пояснив Володимир.

Незважаючи на багаторічні подорожі, Володимир Мельник не може сказати, що ідеально знає англійську. Для вояжу йому вистачає невеликих знань і спілкування жестами. «Та й не скрізь розуміють англійську, навіть у США. Був я кілька років тому з сином в Нью-Йорку.

Вирішили ми піти на Брайтон-Біч. А Брайтон-Біч – це заморожений «совок» 60-х років. О сьомій ранку люди вже сидять там у майках і розтягнутих треніках – грають у доміно, п’ють російську горілку, закушуючи її огірками, лаються матом – супер! Зайшли ми в ресторан, до нас підійшов офіціант. Представився російською. А поки ми вибирали страви, за сусідній столик сіла молода американська пара. Наш офіціант Дмитро підходить до них, і хлопець-американець починає говорити з ним англійською.

На що офіціант обурено йому сказав: «Хо-хо-хо! Ти що, англійською говориш?!». Хлопець здивовано запитує: «Do you speak English?». Офіціант: «Ні, не дую! Ти приїхав на Брайтон і говориш англійською?!». Тоді мій син переклав офіціантові, що пара хоче замовити рибу. І американець через сина питає у офіціанта: «А це свіжа, жива риба?». На що той обурено вигукнув: «Яка вона жива?! Давно дохла! Її ж готують!».

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.