Новини нерухомості. 24 травня. Кількість представників України, які бажають придбати елітну нерухомість у Великобританії різко збільшилась.

Лондон
Українці активно скуповують нерухомість в Лондоні

Середня ціна на нерухомість в центральній частині Лондону протягом минулого року щодня зростала на 767 фунтів стерлінгів.

Як повідомили BIZ.liga.net у прес-службі компанії “Knight Frank”, кількість забезпечених українців, охочих стати власниками елітної нерухомості в Європі в цілому, і особливо в Лондоні, значно зросла за минулі 12 місяців. Збільшується число придбаної нашими співвітчизниками нерухомості на Кіпрі, Лазурному березі, Іспанії та інших привабливих місцях.

Приріст вартості основного капіталу за останній рік на ринку Центрального Лондону склав 8,3%.

З березня 2009 середньоринкові ціни на нерухомість сегменту “прайм” в Центральному Лондоні зросли на 31,2% за післякризовий період.

Основна купівельна активність у сегменті “прайм” була зосереджена на об’єктах у ціновому діапазоні від 1 до 5 млн фунтів, вартість на які зросла майже на 4% за останні 3 місяці.

Фахівці відзначають, що останнім часом значно зросла кількість запитів та угод з купівлі іноземної нерухомості українськими клієнтами.

Таку ситуацію зростання інтересу можна пояснити тим, що за рахунок кризи ціна на нерухомість у світі значно знизилися і стала значно привабливішою для інвестицій.

Крім цього, зростає інтерес до отримання освіти в престижних британських та інших світових навчальних закладах, тому багато клієнтів купують для своїх дітей нерухомість безпосередньо поруч з місцем навчання.

Нагадаємо, 19 квітня стало відомо, що український бізнесмен Рінат Ахметов купив у центрі Лондона квартиру за $ 250 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.