Новини України. 3 травня. США закликають українську владу пам’ятати про взяті на себе зобов’язання щодо свободи преси і розслідувати випадки цензури та тиску на ЗМІ.

ЗМІ
Свободу слову!

Про це заявив посол США в Україні Джон Теффт.

“Одним із найславніших досягнень українського громадянського суспільства за останнє десятиліття є поява вільної преси і низки організацій з моніторингу ЗМІ, що стоять на сторожі цієї нелегко здобутої свободи”, – пише посол для УП.

“Ми вітаємо неодноразові публічні запевнення президента Януковича у прихильності до вільної преси, а також нещодавнє ухвалення владою закону, що гарантує людям право доступу до офіційної інформації”, – зазначив посол.

Однак Теффт наголосив, що США не забувають про слова державного секретаря Гілларі Клінтон: “Ми розуміємо, що сама лише риторика не змінює поведінку… За цими заявами повинні йти конкретні дії”.

Як заявив посол, на честь Всесвітнього дня свободи преси США знову виступає із “закликом до української влади пам’ятати про взяті на себе зобов’язання щодо свободи преси і розслідувати випадки цензури та тиску на ЗМІ, притягаючи до відповідальності тих, хто перешкоджає реалізації права громадян бути поінформованими”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.