Новини нерухомості. 27 травня. Прийняття нового будівельного закону допоможе будівельній галузі набагато швидше відновитися.

Будівництво
Будівництво в Україні

Ринок нерухомості під час кризи постраждав більше за інших галузей економіки. Але дно кризи останні півроку вже відчувається добре. Це означає, що намічається тенденція до відновлення. Якщо ще півроку тому було складно говорити про відновлення будівництва і залучення коштів у галузь, то сьогодні почалися не просто розмови, а й певні зрушення.

На думку глави Української будівельною асоціацією (УБА) Парцхаладзе, Україна вийде на докризовий рівень будівництва після 2012 року.

“Багато фінансистів розраховують, що до того часу вся світова економіка почне консервативне, але впевнене зростання і це вплине позитивно як на світовий ринок нерухомості, так і український, – сказав він. – Додатковим позитивом для нас, думаю, також стане Євро-2012, і після чемпіонату до українського ринку нерухомості також зможе підвищитися інтерес інвесторів”, пише видання Дело.

“В Україні колосальний потенціал розвитку галузі. Є чіткі вимоги: на тисячу чоловік має бути 300-350 кв. м торговельних площ, а є 70 кв. м у Києві. У Москві будується 0,4 кв. м житла, в Китаї – 1 кв. м, у нас – 0,15 кв. м. Так що потенціал у нас колосальний і зростання неминуче”, – заявив Лев Парцхаладзе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.