Новини України. 11 травня. Туреччина. В Стамбулі Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко приступив до виконання обов’язків діючого голови Комітету Міністрів Ради Європи.

Костянтин Грищенко розказав світу про про стару-нову Конституцію України
Грищенко став головою Комітету Міністрів Ради Європи

Україна прийняла в Туреччини естафету головування до листопада 2011 року, коли її місце займе Велика Британія, повідомляє прес-служба МЗС України.

Під час урочистої церемонії в Стамбулі керівник турецького зовнішньополітичного відомства Ахмет Давутоглу передав Костянтину Грищенку символічний “ключ від Європи”.

Провідна роль у найбільш авторитетній європейській організації в галузі формування та захисту стандартів демократії і прав людини дозволить істотно зміцнити позиції України в європейському політичному просторі, сприяти успіху євроінтеграції, визначеноі Президентом Віктором Януковичем в якості пріоритетного завдання державної політики в усіх галузях, відзначають в МЗС.

Під час свого головування Україна планує зосередити увагу Ради Європи на питаннях захисту прав дітей, розвитку місцевої демократіі, пошуку спільних відповідей на загострення викликів поширення радикального націоналізму та нетерпимості. Україна виступає за те, щоб Рада Європи надалі зміцнювалася як базова платформа для формування загальноєвропейських цінностей демократії та гуманізму для всіх країн континенту, незалежно від їх участі в тих чи інших наддержавних об’єднаннях, зазначають в Міністерстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.