Новини України. 11 травня. Сьогодні в Стамбулі Туреччина передасть Україні головування в Комітеті міністрів Ради Європи, засідання якого розпочалося напередодні.

Україна-  Рада Європи
Україна головуватиме в Комітеті міністрів РЄ

Протягом піврічного періоду на чолі організації Україна сприятиме дотриманню прав дитини, а також розвитку місцевого самоврядування, повідомили у Міністерстві закордонних справ.

Деякі експерти припускають, що головування в Комітеті міністрів може зробити прозорішим процес конституційної реформи в Україні.

Попри головування Україна залишатиметься під моніторингом Ради Європи, нагадує науковий директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко.

«Рада Європи, зокрема і Венеціанська комісія, будуть дуже активно стежити і за змістовою частиною реформи, і за дотриманням легітимних процедур внесення тих змін до Конституції, які матимуть велике значення для функціонування демократичних інституцій», – розповів Олександр Сушко.

Результатом моніторингу стане чергова резолюція ПАРЄ щодо стану виконання Україною тих зобов’язань, які країна взяла на себе при вступі до Ради Європи.

Джерело Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.