Новини політики. 26 травня. Речник Верховного представника Союзу з питань зовнішньої та безпекової політики та віце-президент Комісії Кетрін Ештон заявила про необхідність поваги до верховенства права у справі Тимошенко.

Кетрін Ештон
Ештон заявила, що ЄС спостерігає, як проходить справа Тимошенко

Про це повідомила прес-служба БЮТ. «ЄС уважно спостерігає за останніми подіями у справі Юлії Тимошенко та інших членів колишнього уряду України. На прохання Верховного представника Голова Делегації ЄС у Києві підтримує контакт з українською владою щодо останнього рішення суду від 23 травня про арешт Тимошенко.

Ми також висловлюємо наше занепокоєння припущеннями про політичну вмотивованість цих справ”, – заявили у ЄС.

“Ми звертаємо увагу на небезпеку провокування відчуття того, що судові заходи застосовуються вибірково, тому ми наголошуємо на важливості гарантування максимальної прозорості розслідувань, судового переслідування та судових процесів. Ми вважаємо ці принципи особливо значущими для країни, з якою ми маємо намір вступити у глибші договірні відносини, побудовані на політичній асоціації. Ми також нагадуємо, що Україна наразі головує у Комітеті міністрів Ради Європи» – нагадала політик.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.