Новини України. 15 травня. Єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Штефан Фюле під час зустрічі з головою Ради Міністрів АРК Василем Джарти відзначив, що задоволений розвитком взаємин ЄС з Україною, в тому числі співпрацею з Кримом.

Штефан Фюле задоволений співпрацею з Україною

Під час зустрічі єврокомісар зауважив, що у взаєминах ЄС та України “є позитивні зміни”.

“Ми вже не просто обговорюємо можливість зробити серйозний крок уперед і підписати угоду про асоціацію, створити зону вільної торгівлі – ми активно над цим працюємо”, – підкреслив Ш.Фюле. За його словами, “розширення зв’язків ЄС з Україною має великий позитивний вплив на весь регіон Східного партнерства”.

Підписання угоди про асоціацію важливо і для Криму, оскільки воно матиме значення для співробітництва у сфері регіонального розвитку, вважають у Євросоюзі.

“Хочу підкреслити: я щасливий, що у нас продовжується успішна взаємодія з Кримом та з Україною в цілому, що ми приступаємо до конкретного співробітництва”, – сказав Ш.Фюле.

Єврокомісар також позитивно оцінив діяльність глави уряду Криму, спрямовану на зміцнення міжнаціональної злагоди в Криму. “Ви не закриваєте очі на цю проблему, ви вирішуєте її. Треба ще багато зробити, але ви правильно ставите питання і наполегливо шукаєте на них відповіді – це варте високої оцінки”, – наголосив політик.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.