Новини світу. 21 травня. Натовп лівійців, троє з яких були озброєні, напала на автобус з журналістами в Тріполі.

лівія
Лівійці були агресивно налаштовані до журналістів

За словами телевізійного продюсера Гая Десмонда, як мінімум у двох з нападників були пістолети, в одного – ніж. Інцидент стався, коли автобус з журналістами BBC і Reuters, що прямував з готелю до кордону з Тунісом, потрапив у затор близько автозаправки на заході Тріполі.

Причиною атаки стало невдоволення місцевих жителів гострою нестачею бензину, двомісячною операцією НАТО проти Муаммара Каддафі, а також переконання лівійців в тому, що іноземні журналісти спотворюють новини і очорнюють Лівію.

У результаті нападу ніхто не постраждав. Незважаючи на те, що в автобусі прокололи шини, він доїхав до поліцейської дільниці, звідки журналістів доставили назад в готель в Тріполі.

Це не перший випадок замаху на журналістів у Лівії. 5 квітня австрійський фотограф Хаммерль разом з двома американськими журналістами і одним іспанським фотографом були затримані військами Каддафі.

Цього тижня всіх затриманих журналістів випустили на свободу, проте Хаммерля серед них не було. Вчора родичі австрійського фотографа повідомили, що його вбили війська Каддафі.

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.