Новини світу. 29 травня. Відео. Ведучий політичної програми на телеканалі Russia Today Адам Кокеш був затриманий сьогодні у Вашингтоні під час мирної акції на захист першої поправки до Конституції США, що гарантує свободу слова і свободу зібрань.

Адам Кокеш
У США заарештували колишнього офіцера і журналіста

А. Кокеш разом з невеликою групою активістів прийшов до вашингтонського меморіалу Джефферсона, де вони влаштували іронічний флешмоб, почавши танцювати парами і поодинці, висловлюючи, таким чином, підтримку на адресу свободи зібрань, гарантованої Конституцією США.

Через кілька хвилин на місці з’явилися співробітники поліції і почали проводити затримання в грубій формі. Активістів душили, заламували руки і жбурляли на кам’яну підлогу.  Затриманих, після того, як вони провели ніч у в’язниці, відпустили. Тепер їх чекає суд.

Адам Кокеш – колишній офіцер військово-морського флоту США, проходив службу в Іраку. Після служби почав активно виступати проти іракської військової кампанії. Став одним із молодіжних лідерів американського антивоєнного руху. Програму на телеканалі Russia Today веде з квітня 2011р.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.