Новини економіки. 14 травня. Незважаючи на голослівні заяви опозиції про те, що нібито представників малого бізнесу стає все менше, насправді кількість платників єдиного податку в Україну збільшилася і продовжує рости.

Горіна плюнула в обличчя українцям своїми заявами

Про це заявила народний депутат від Партії регіонів, член Комітету Верховної Ради з питань економічної політики Ірина Горіна.

“Інформація, яка лунає з боку наших політичних опонентів у зв’язку з введенням Податкового кодексу про те, що малий бізнес нібито масово почав йти” у тінь “і закриватися, – недостовірна і не відповідає дійсності”, – сказала Горіна, яку цитує ЛІГАБізнесІнформ.

Вона закликала авторів подібних чуток, перш ніж розпускати їх, звернутися до статистики, згідно з якою в 2009 році при уряді Тимошенко кількість ПП скоротилося на мільйон.

Народний депутат також повідомила, що за підсумками чотирьох місяців 2011 року вже видно зростання загальної кількості зареєстрованих підприємств. На 1 січня 2011 року працювали за єдиним податком у рамках СПД 13 млн. 963 тис., А станом на 1 травня 2011 їх кількість збільшилася вже до 14 млн. 4 тис.

“Та системна робота, яка протягом півроку ведеться Кабінетом Міністрів з асоціаціями підприємців у робочій групі з напрацювання 14 розділу Податкового кодексу, що стосується спрощеної системи оподаткування, вже набула обрисів конкретного законопроекту”, – зазначила вона.

Горіна підкреслила, що за підсумками зустрічі Прем’єр-міністра з представниками малого бізнесу, під час якої було узгоджено основні положення цього закону, “підприємці дійсно задоволені цією зустріччю, тому що багато спірних моментів, за якими вони вважали, що влада не піде їм назустріч, були враховані “Вони констатували, що помилилися – всі спірні положення враховані в законі і найближчим часом будуть внесені до Верховної Ради”, – відзначила нардеп.

“Тому чутки, що хтось буде йти” у тінь “і закриватися – це голослівні заяви і тільки сплановане” накручування “підприємців, які в силу своєї зайнятості не встигають стежити за змінами в законодавстві опозиція саме подібних підприємців використовує у своїх корисливих, політичних цілях, накручує людей, щоб проводити такі “дні гніву“, щоб провокувати суспільство на якісь протестні настрої”, – підкреслила вона.

Політик також додала, що активісти опозиції, що закликають громадян до безладів, в основній своїй масі не мають відношення до практичного підприємництва, не розбираються в податковій системі та економіці, а переслідують особисті політичні цілі.

Крім того, Горіна повідомила, що законопроект обов’язково буде внесений у червні на розгляд до Верховної Ради.

“Робота ведеться серйозна, системна, і ті зміни, які внесуть і будуть прийняті в Податковому кодексі, влаштують підприємців на 100% А самих підприємців буде ставати ще більше і статистика підтверджує це.”, – підсумувала вона.

Нагадаємо, раніше голова Комітету Верховної Ради з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія Королевська (фракція БЮТ), коментуючи заяву Прем’єр-міністра про те, що уряд має намір зробити травень “місяцем відвертого діалогу з бізнесом”, заявила, що уряд імітує діалог з товариством з однією метою – розколоти громадянське суспільство, дезорієнтувати людей і зірвати масові протести, які сьогодні починаються в усій країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.