Новини світу. 17 травня. У Московському палаці дитячої творчості проводять курси української мови, знайомлять дітей з українською літературою і традиціями.

українська мова
У Москві проводять курси української мови

Відділ Міжнародної співпраці Московського міського палацу дитячої (юнацької) творчості відкриває безкоштовні курси української мови для дітей на 2011/2012 навчальний рік. Як розповіла педагог-організатор відділу Ніна Шовгун, початок запису у навчальні групи проходитиме з 19 травня до 10 вересня, після чого одразу почнуться заняття.

“Згідно зі статутом, ми можемо працювати з дітьми, підлітками молоддю віком до 21-го року. Розмір груп у нас – по 8 осіб, і їхня кількість залежатиме від віку охочих вивчати мову і рівня їх знань”, – зазначила вона.

Шовгун також повідомила, що курс навчання розраховано на 3 роки, проте діти з високим рівнем підготовки потрапляють одразу в найбільш підготовлену групу.

Педагог підкреслила, що вивчають українську мову діти з різною метою – хтось хоче спілкуватися з однолітками, а багато хто хоче знати літературну мову з усіма нюансами, щоб мати можливість читати сучасних українських авторів в оригіналі.

За її словами, зараз у палаці українську мову вивчають дві групи – одна група складається з дітей віком 7-10 років, а інша, що закінчує навчання, віком 17-18 років. Окрім власне мови, дітей знайомлять з українською літературою, фольклором, традиціями. Після закінчення курсів учні одержують свідоцтво встановленого зразка.

Як раніше повідомлялося, також найближчим часом у Москві може з’явитися перша українська школа – за ініціативою міністра освіти та науки Дмитра Табачника та за підтримки посольства України.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.