Новини світу. 17 травня. Представники лівійського лідера Муаммара Каддафі сьогодні прибудуть до Москви для переговорів з російськими чиновниками, зокрема, міністром закордонних справ Сергієм Лавровим.

Муаммар Каддафі
Делегація від Каддафі прибуде в Москву

Делегація прибуде до Москви наступного дня після заяви прокурора Міжнародного кримінального суду Луїса Морено-Окампо, що він готовий просити ордери на арешт Каддафі, його сина Сейфа аль-Іслама, а також керівника розвідки Абдулли аль-Сенусійї. Прокурор звинувачує сили Каддафі у злочинах проти цивільних осіб для придушення протестів.

«Свідчення показують, що Муаммар Каддафі особисто наказав нападати на беззбройних цивільних. Його війська атакували лівійців у їхніх будинках і в громадських місцях, стріляли в демонстрантів бойовими набоями, використовували важке озброєння проти учасників похоронної процесії, розташували снайперів для вбивства людей, що залишали мечеть після молитви», – каже прокурор Міжнародного кримінального суду Луїс Морено-Окампо.

На дипломатичному фронті міністр закордонних справ Італії Франко Фраттіні заявив, що ООН шукає можливості змусити Каддафі залишити Лівію, щоб звільнити місце для нового уряду.

Джерело Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.