Новини України. 20 травня. Міський голова Львова Андрій Садовий привітав ідею встановлення у Львові 33-метрової фігури Ісуса Христа.

статуя Христа- ріо-де-жанейро
Львів хоче перевершити Ріо-де-Жанейро

Як зазначив під час обговорення звіту міського голови депутат Львівської міськради від фракції ВО «Свобода» Тарас Семущак, у звіті мера зазначено, що у 2010 році опрацьовано пропозиції та рекомендації щодо комплексного благоустрою міста. Зокрема, там йдеться і про ідею встановлення статуї Ісуса Христа у Львові висотою 33 метри.

«Прохання такі грандіозні проекти залишити на той час, коли ми врятуємо у місті всі об’єкти історичної спадщини міста», – заявив Т.Семущак.

Натомість А.Садовий повідомив, що згадана ідея є дуже цікавою й це є приватна ініціатива, на котру не передбачатимуться кошти з бюджету міста. «З цією пропозицією звернулися львів’яни, з проханням виділити ділянку для встановлення фігури Христа», – розповів мер.

Щоправда ні у звіті, ні під час обговорення, міський голова не розтлумачив, де саме планують встановити фігуру Ісуса Христа, яка б за висотою мала би перевершити подібну скульптуру у Ріо-де-Жанейро.

Джерело Львівський портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.