Новини України. 30 травня. Львів. У парку поряд з найбільшим консульством Польщі на Землі лежала протитанкова міна.

Біля посольства Польщі у Львові знайшли міну

Протитанкову міну часів Другої світової війни виявили у Стрийському парку неподалік від консульства Польщі у Львові.

Знайшов вибухівку Василь, який захоплюється пошуком всіляких скарбів.

Вчора ввечері він вирішив прогулятися по парку з металошукачем, за сотню метрів від Генерального консульства Республіки Польща пошуки увінчалися “успіхом”.

“Іду до виходу з парку з боку польського посольства, раптом побачив, як металошукач запищав – в землі було щось велике і точно не монета, а щось набагато більше … До того ж сигнали були як від кольорового металу, – розповів Василь.

Хлопець з цікавості почав обережно копати. Потроху відкопав коробку, як від печива з ручкою. Поруч ще дідусь з онуком підійшов подивитися, що відбувається.

“Нарешті викопав, думаю, ну ящик з чимось Дід каже, мовляв, як військовий скажу, що це протитанкова міна. Будь вона кругла, я б її не чіпав, а тут коробка … Я почав її відкривати Відкрив.!. – а там брикети з написом “ТОЛ сульфітний пресований” Тут і стало ясно, що це дійсно міна і досить потужна”, – каже Василь.

Хлопець зателефонував до міліції, яка оточила місце знахідки і виставила охорону. З’ясувалося, що в парку лежала протитанкова міна ТМ-35, яка спрацьовує від натиску не більше 100 кілограмів.

Джерело Точка.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.