Новини України. 27 травня. Київ. Об 11:00 члени УНП почали пікет забудови Десятинної церкви.

 

Десятинна церква

На акції присутні близько 50 чоловік. Учасники акції тримають плакати
із надписами: «Українці відбивайте черговий наступ кремлівської орди – щодня скрізь!» та «Виконаємо «Заповіт», про це повідомляє прес-служба УНП.

 

«Відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини», на місті Десятинної церкви, яка має статус історичної пам’ятки, будівництво заборонено,
дозволяється лише виконувати роботи з охорони пам’ятки від негативного впливу
навколишнього середовища», – наголошує УНП.

«Незважаючи на те, що конкурсна комісія однозначно не вирішила, що за проект буде
споруджений на залишках Десятинної, московські попи вже відкрито заявляють, «що на верху про всьо уже договорілісь», – заявив під час пікету Володимир Супак.

Чоловік наголосив, що «поява на майданчику будівельників до остаточного рішення комісії – доказ того, що конкурс – лише ширма». «Схоже, насправді буде реалізовано обіцянку Віктора Януковича очільнику РПЦ Кирилу побудувати на фундаменті Десятинної церкви новий «флагман російського православ’я», – сказав Супак.

«Лише кияни, а не Кирило, мають вирішувати буде на місці церкви музей давньоруської культури, де будуть вільно працювати археологи та історики, чи залишки Десятинної заллють бетоном, щоб посилити російський наступ на незалежну Україну», – підсумував Ступак.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.