Новини України. 18 травня. Київ. Активісти громадської організації “Тризуб” імені Степана Бандери та інші націоналісти зірвали акцію, присвячену міжнародному дню толерантності, який відзначався 17 травня.

ВО "Тризуб"
Націоналісти показали ставлення суспільства до "педиків"

Як повідомляє “КоммерсантЪ-Украина”, організатори акції – представники сексуальних меншин, студенти Києво-Могилянської академії та активісти руху “Інсайт” – планували провести у дворі вузу День мовчання: заклеїти собі роти пластиром, що символізувало б замовчування суспільством проблем сексуальних меншин.

Вдень близько 50 чоловік дійсно з’явилися у внутрішньому дворі академії з заклеєними ротами. Активісти роздавали студентам і журналістам листівки, в яких зазначалося, що в Україні заборонені одностатеві шлюби, відсутня система усиновлення дітей гомосексуалістами, а також пропонувалося “писати статті про лесбіянок, геїв, бісексуальних і трансгендерних людей і носити символіку ЛГБТ-спільноти”. Продовжилося це всього кілька хвилин – до появи націоналістів, частина з яких була в масках. Націоналісти розгорнули невеликі плакати з зображенням трансвеститів і почали скандувати “Свободу підарам!”, “Даєш права для педиків!”, “Легалізуй зоофілію!”.

У результаті націоналісти відтіснили учасників акції від камер журналістів і знову почали скандувати свої гасла.

“Зараз ми підемо до ректорату і вимагатимемо, щоб там було створено особливий підрозділ, який захищав би права студентів-підарів”, – розповідав один з правих активістів, поки організатори акції та її учасники стояли осторонь. У результаті захисники прав гомосексуалістів покинули територію академії усі разом, очікуючи нападів з боку націоналістів. Втім, їх побоювання виявилися безпідставними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.