Новини України. 1 травня. Українці можуть залишити думку про роботу влади і висловити свої побажання на символічній “стіні правди”, встановлену 1 травня на Хрещатику.

стіна правди
Тут можна написати про наболіле

Організатор заходу – Національний форум профспілок України.

“Я думаю, в цьому році позитивного ми нічого не почуємо, тому що соціальна політика в державі, на жаль, не на користь народу”, – сказав голова НФПУ Мирослав Якібчук.

За його словами, установка подібної стіни в Міжнародний день солідарності трудящих стала традицією і проводиться вже в 3 раз.

“Ми підтримуємо цю традицію, тому що це об’єктивна думка, об’єктивна позиція народу  стосовно влади, і влада її повинна чути”, – підкреслив Якибчук.

Він зазначив, що попередні два роки на стіні були залишені тисячі думок і побажань, які потім були передані в Кабінет міністрів і президента. У цьому році зроблять так само.

Стіна правди” представляє собою встановлену на дерев’яному каркасі фанеру, до якої прикріплений ватман. Будь-який охочий за допомогою запропонованих фломастерів може залишити свій напис. Коли ватман заповнюється, його міняють на новий.

Через 5 хвилин після того, як була встановлена ​​”стіна”, на ній з’явилися перші написи, в основному – критичні щодо влади: “Влада, ганьба твоїй продажній прокуратурі”, “Хочеться жити, а не існувати”, “Розпустити Верховну Раду , у відставку Кабінет міністрів “,” Питання: де влада? Що вона робить для народу? “.

Є життєстверджувальні висловлювання: “Слава українському народу!”, “Шахтар – чемпіон”, а також зворушливе прохання: “Будь ласка, скасуйте шкільну форму”.

Деякі люди підписуються і навіть залишають свої мобільні номери. Кияни та гості столиці активно беруть участь у цій акції.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.