Новини України. 14 травня. Київ. У ці хвилини в Маріїнському парку люди намагаються пробитися на акцію “День гніву”.

міліція
Міліція робить усе, аби заткнути народ

Кількасотень представників міліції оточили входи до парку. З боку вулиці Грушевської міліціонери не пропускають людей на акцію, що розпочнеться об 11 годині, а з боку Арсенальної можуть пройти лише ті, хто не має з собою наметів.

Люди збиралися їх встановити для безстрокової акції та жити в Маріїнському парку доти, доки не виконають їхні вимоги: відставка уряду, парламенту та проведення дострокових парламентських виборів. Біля місця проведення акції стоять 13 автобусів із правоохоронцями.

На очоловіка, що йшов з палаткою накинувся короткострижений хлопець, найпевніше, правоохоронець. Він почав кричати “Міліція, міліція, тут скоєно злочин” на що одразу зреагували правоохоронці та затримали його.

Варто зазначити,що біля місця проведення акції стоять 13 автобусів із правоохоронцями, а також встановлено залізний паркан на вулицю Банкову.

Нагадаємо, що сьогодні загальнонаціональний День гніву в Україні. Як заявив лідер громадського руху Спільна справа Олександр Данилюк, який є ініціатором та координатором акції, він стане початком безстрокової акції протесту. За його словами, 14 травня в Києві в Маріїнському парку буде встановлено наметове містечко, яке стане центром протестного руху.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.