Новини України. 1 травня. Близько 5 тисяч комуністів зібралося в неділю в центрі Києва на марш і мітинг з нагоди Міжнародного дня солідарності трудящих.

1 травня
Комуністи закликали на мітинг

Прихильники Компартії зібралися біля пам’ятника Леніну. Учасники маршу пройшли колоною по Хрещатику до Європейської площі, де відбувся мітинг з виступом лідера КПУ Петра Симоненка.

Комуністи тримали прапори КПУ, червоні кулі, а також плакати з гаслами: “Виметемо залізною мітлою олігархів з України”, “Україна – донор олігархів”, “Ні корупції” та інші. На початку колони встановили пересувний макет людського вуха, з якого стирчить пробка. Під макетом розмістили гасло: “Нас слухають, але не чують”.

Також близько 30 осіб проводять марш “За звільнення політв’язнів”.

Глава координаційної ради профспілки Олексій Кляшторний зазначив, що учасники вимагатимуть звільнення політв’язнів, “починаючи від членів БЮТ, закінчуючи членами “Тризуба”.

Разом з тим, невідомі кинули димову шашку в колону людей під час “антикапіталістичної акції” у центрі Києва. Ніхто не постраждав, після інциденту хода продовжилася.

В акції взяли участь близько 500 осіб, серед них представники профспілки “Захист праці”, студентська профспілка “Пряма дія”, організація марксистів та інші.

Вони виступали проти Трудового, Житлового кодексів, закону про вищу освіту, а також за звільнення п’ятьох ув’язнених кубинців у США.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.