Новини України. 29 травня. Вчора о 21.15 у Кіровограді під час урочистого тріумф-шоу на обласному стадіоні «Зірка» з нагоди перемоги кіровоградської команди у всеукраїнському проекті «Майданс» встановили новий офіційний танцювальний рекорд світу.

танцювальний рекорд-кіровоград
У Кіровограді перетанцювали всіх

14 тисяч 585 людей, присутніх на стадіоні, об’єдналися в одночасному виконанні танцю під керівництвом хореографа Олександра Лещенка. Новий рекорд засвідчив експерт Національного реєстру рекордів, який повідомив, що попереднє наймасовіше танцювальне досягнення було зафіксовано у 2006 році в Румунії. Тоді одночасно танцювали 13 000 828 людей.

Шоу подібного масштабу вперше проходило в Кіровограді. Танцювальний марафон тривалістю майже годину провели всі хореографічні колективи міста. Привітати кіровоградців з перемогою приїхала команда «майдансерів» з Одеси, на сцену виходили відомі українські виконавці.

Кожен з 500 учасників кіровоградської команди отримав спеціальні медалі, їхні імена вписали в найбільшу почесну грамоту. Міська влада також нагородила головного хореографа Лещенка золотою відзнакою Кіровоградського міськвиконкому «За заслуги» І ступеня, а його помічників срібними нагородами «За заслуги» ІІ ступеня.

Кульмінацією свята став найбільший в історії Кіровограда феєрверк: 500 залпів були випущені на честь кожного переможця кіровоградської команди. Призовий мільйон гривень, отриманий за перемогу в танцювальному проекті «Майданс», кіровоградці планують витратити на встановлення в обласному центрі сучасних дитячих майданчиків.

Джерело Комментарии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.