Новини світу. 29 травня. У Караганді (адміністративний центр Карагандинської області Казахстану) встановлений пам’ятник крилатій фразі «Де-де? У Карагандє!»

пам'ятник у Караганді
Відому фразу увіковічнили у пам'ятнику

«Ця фраза настільки міцно увійшла до словникового запасу громадян не тільки Казахстану, але і ближнього зарубіжжя, що об’єктивно заслуговує пам’ятник на свою честь», – сказав російський продюсер Барі Алібасов на відкритті пам’ятника в Караганді.

Пам’ятник являє собою дорожній вказівник з назвами міст, серед яких табличка з написом “Караганда”. Поруч із вказівником стоять двоє чоловіків, один з яких показує іншому в напрямку Караганди. Композиція встановлена ​​на території одного з ресторанів міста.

Як зазначає Алібасов, саме він запропонував в ефірі одного зі своїх шоу в 1999 році встановити пам’ятник цій фразі. Пропозицію Алібасова вирішив реалізувати російський шоумен і ресторатор Олег Назаров.

«Був оголошений конкурс серед жителів Караганди на найкращий макет пам’ятника. У результаті з кількох десятків проектів обрали спільну роботу відомих казахстанських скульпторів Мурата Мансурова і Вікентія Комкова. Кошти на установку пам’ятника збирали всім світом. Був відкритий рахунок, куди карагандинці і всі охочі могли перераховувати гроші», – розповів він.

За словами Назарова, він і автори пам’ятника подали заявку для внесення його до Книги рекордів Гіннесса як першого в світі пам’ятника на честь крилатої фрази.

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.