Новини України. 31 травня. Херсонські депутати ухвалили нові правила благоустрою, якими запровадили “комендантську годину” для домашніх тварин.

бездомні собаки, собака
Собакам заборонили вночі гавкати

Собакам і котам Херсона тепер заборонено вночі гавкати чи нявкати. Депутати міської ради Херсона зобов’язали господарів собак, котів та інших домашніх тварин стежити, щоб їхні вихованці не гавкали і не нявкали з 22.00 до 8.00 ранку.

Такі нові “Правила благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в Херсоні” були ухвалені 31 травня на сесії міськради.

Як пояснив свою ініціативу мер міста Володимир Сальдо, “це нововведення стосується власників собак, кішок, кіз, свиней, нутрій, великої рогатої худоби та інших тварин, які проживають у багатоквартирних будинках. У комендантську годину господарі зобов’язані зберігати тишу в місті і не допускати нічний гавкіт своїх вихованців”.

За недотримання нових правил розроблено систему грошових штрафів. Втім, розміри штрафів для порушників комендантської години серед тварин поки не визначені.

Нагадаємо, раніше у низці міст України почали запроваджувати комендантську годину для підлітків. Особам, які не досягли 16-річного віку, з 22.00 до шостої години ранку заборонено відвідувати розважальні заклади без батьків, зокрема, у Сімферополі, Ізмаїлі, Ялті та деяких інших містах.

Джерело Взгляд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.