Новини України. 17 травня. Донецьк. Чоловік купив хліб із хробаками.

ліб із черв'яком
Навряд чи такий хліб смакуватиме

У своєму улюбленому “Лаваші кавказькому” Ростислав Подольський виявив засушеного черв’яка. Це не перший такий випадок у Донецьку. У хлібі тут знаходили вже цвяхи, тарганів, мишей та інші сторонні предмети.

Лаваш я купив в гіпермаркеті біля аеропорту. Розламав лаваш, а там — черв’ячок, хоча в рецептурі не вказаний, а на упаковці написано — без ГМО. Після цього я купив хлібопічку і в магазині хліб купувати більше не буду”, — поскаржився покупець.

За його словами, поки що він ще не встиг звернутися до товариства захисту прав споживачів, але написав листа луганському губернатору і залишив скаргу на виробника в супермаркеті.

“Йти до суду я не збираюся. Вважаю це безперспективним. Я просто хочу, щоб на такий факт звернули увагу”, — говорить Подольський.

Самі виробники готові налагодити діалог, але кажуть, що донеччанин до керівництва пекарні не звертався.

“Я вже дав розпорядження розібратися в ситуації. Теоретично навряд чи можливо, щоб у продукцію потрапив сторонній предмет, тому що борошно проходить крізь спеціальні пристосування. У нас подібних випадків ніколи не було протягом 15 років. Ми хвилюємось за свою репутацію і стежимо за якістю. У нас регулярно проводить перевірки районна та міська СЕС, досліджує і сировину, і продукцію. Ніяких подібних нарікань не було. Ми не беремо борошно звідки попало — це заводська сировина солідного виробника”, — сказав Юрій Назаров, директор ТОВ “Дана ЛТД”.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.