Новини України. 4 травня. Не пускайте в дім незнайомців, адже хвилинне спілкування з ними може закінчитися втратою майна!

Циганка грабувала українців

Найчастіше так крадуть циганки. Шахрайки, які навіть пишуть з помилками, демонструють чудеса психології.

Свій незаконний «бізнес» 38-річна Радга вела менше двох років. Каже, за цей час проїхала Україну вздовж і впоперек. Гастролювала, в основному, селами та селищами. Діяла як досвідчений психолог, сподіваючись на людське співчуття.

“Десь років сорока, це була жінка циганської народності. Попрохала в мене напитись води. Ну я пустила її до хати, а поки пішла по воду, дивлюся – немає ні її, глянула на цінні речі, які лежали дома, зникли гроші, золоті вироби, мобільний телефон”, – говорить постраждала Лілія.

Вперше правоохоронці запідозрили злочинницю півроку тому. І затримали її тільки зараз. Шахрайка користувалася автомобілем, численними перуками і даром впливала на людей і з місця злочину тікала блискавично. При цьому встигала покласти до кишень телефони, коштовності, гроші.

І довірливу, а головне співчутливу клієнтуру, Радга знаходила не лише на Волині. У жінки вилучили телефон, вкрадений аж у Луганській області. Тепер шахрайка скаржиться на лиху долю і кається.

За своє кримінальне ремесло циганка буде сидіти у в’язниці мінімум сім років. Правоохоронці ж ще раз просять українців бути уважними і не пускати до приміщення малознайомих людей.

Джерело НТН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.