Новини світу. 3 травня. Відео. Новонароджену дівчинку, що з’явилася на світ у бронежилеті, правоохоронці загорнули в нову сорочку і передали лікарям.

міліція - пологи
Міліціонер-акушер

Троє співробітників позавідомчої охорони Волгограда виступили в ролі акушерів, прийнявши пологи у молодої жінки прямо на вулиці.

Почувши несамовиті жіночі крики, пильні перехожі замість лікарів викликали поліцію, вирішивши, що когось вбивають. Прибулі на місце співробітники позавідомчої охорони побачили молоду жінку, яка корчиться від болю.

“Я сказала їм, що народжую, – згадує молода мама Світлана Морозова. – Тоді один із поліцейських викликав швидку допомогу, а решта схилилися наді мною, намагаючись допомогти”.

“Ми зрозуміли, що дитина ось-ось з’явиться на світ, – каже прапорщик, старший групи затримання Олег Ульянов. – Мої хлопці відразу зняли з себе бронежилети і поклали на них жінку”.

Все, що відбулося далі, правоохоронці згадують по-чоловічому стримано.

“Звичайно, приймати пологи у поліції не вчать, але ми повинні бути готові надати будь-яку допомогу, – сказав сержант Микита Попов. – Паніки майже не було, все сталося дуже швидко. Коли дитина з’явилася на світ, я скинув з себе нову сорочку, яку мені щойно видали, і завернув у неї дитину”.

Лікарі швидкої допомоги тільки перерізали немовляті пуповину і відвезли новонароджену дівчинку і її маму в пологовий будинок.

“Маля народилося вагою 2 кілограми 400 грам і зростом 48 сантиметрів, – каже лікар пологового будинку № 2 Юлія Шатілова. – І мама, і дівчинка почувають себе добре. Можна сказати, що співробітники поліції надали породіллі цілком кваліфіковану медичну допомогу”.

“У мене дружина в липні народжує, – розповів третій герой, сержант Владислав Токарєв. – А виходить, що курс молодого бійця першим пройшов я. На роботі всі поставилися до такої НП з гумором, пропонують тепер роботу змінити і стати акушерами.

“Навіть уявити не можу, що б було, якби не вони, – зітхає Світлана. – Я дуже хочу, щоб один із хлопців став хрещеним батьком моєї Варі. Сподіваюся, що донька, коли підросте, піде служити в поліції, не даремно ж вона народилася у міліцейській сорочці!”

Відео

Джерело LifeNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.