Новини світу. 10 травня. Топ-менеджер близькосхідного відділення Google Ваель Гонім (Wael Ghonim), що вважається одним з організаторів лютневої революції 2011 року в Єгипті, напише книгу “Революція 2,0”.

Єгипет, прапор
Менеджер Google напише книгу про революцію в Єгипті

Права на видання книги купила американська компанія Houghton Mifflin Harcourt. Повідомляється, що автор “розповість історію єгипетської революції зсередини і викладе уроки Арабської Весни“.

Згідно з анонсом, найбільш важливе місце на сторінках “Революції 2.0” буде приділено ролі соціальних медіа та інтернет-технологій в організації повстання.

“Гонім розповідає історію про те, що будь-хто може змінити світ, спираючись лише на віру в те, що влада народу сильніше, ніж люди у владі”, – говориться в прес-релізі HMH.

Оригінал книги Гонімо планує написати арабською мовою – можливість видання “Революції 2.0” в арабських країнах зараз обговорюється всередині HMH.

В кінці січня 2011 Ваеля Гонімо заарештували в Єгипті за звинуваченням в організації масових заворушень за допомогою Facebook і Twitter. Топ-менеджера Google випустили на волю в лютому під тиском громадськості. У численних інтерв’ю після звільнення Гонім підкреслював роль соціальних сервісів в організації народних виступів.

11 лютого, після трьох тижнів антиурядових протестів, глава Єгипту Хосні Мубарак, який правив країною близько 30 років, пішов у відставку. Ваель Гонім відмовився від пропозицій увійти в уряд перехідного періоду, повернувшись до роботи в Google. Втім, в кінці квітня він заявив про те, що йде у тривалу творчу відпустку, щоб очолити власну благодійну організацію.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.