Новини України. 12 травня. Лідер БЮТ Юлія Тимошенко збирається бути особисто присутньою при розгляді її позову в Окружному суді Нью-Йорка до Дмитра Фірташа.

Тимошенко особисто хоче бути присутньою на суді в Нью-Йорку

На питання, хто буде представляти її позов у Нью-Йорку, Тимошенко відповіла: “Я буду особисто”, передає “Українська правда”.

“Я буду вимагати від слідчого, щоб мене відпустили з підписки про невиїзд. У Кримінально-процесуальному кодексі взагалі сказано, що я повинна лише повідомляти слідчого про намір виїхати”, – сказала Тимошенко.

За її словами, окрім неї, позов до Окружного суду Нью-Йорка проти Фірташа підписали ще 17 депутатів від БЮТ, прізвища яких не називаються.

Тимошенко додала, що якщо суд в Нью-Йорку доведе, що “Нафтогаз” і “РосУкрЕнерго” при розгляді справи у Стокгольмському арбітражеві діяли у змові, це потягне за собою накладення штрафу.

“Якщо в США доведуть змову, це може спричинити виплату компенсацій в потрійному розмірі”, – сказала Тимошенко.

Як відомо, Тимошенко подала позов до суду Нью-Йорка щодо рішення Стокгольмського арбітражу, прийнятого у 2010 році, згідно з яким у квітні цього року “Нафтогаз” повернув РосУкрЕнерго 12,1 мільярдів кубометрів природного газу.

Фірташ висловив сумнів, що Тимошенко має підстави для оскарження цього рішення в судах або будь-яких інших судових органах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.